Hlavní menu:

Dovozce nejkvalitnejsich gruzinskych vin, brandy, mineralni vody Borjomi » O Firmě

O Firmě

GEDEVANI byla založena v roce 1995 a v poslední době se zaměřila na český trh s kvalitními víny, značkovou brandy, destiláty a minerální vodou.

V roce 2004 společnost získala výhradní právo oficiálně zastupovat v České republice jednoho z největších výrobců gruzínských vín akciovou společnost „Teliani Valley“. GEDEVANI s.r.o v současné době dováží nejznámější gruzínská vína nejen do ČR, ale i do jiných států EU ( Rakousko, Německo, Slovensko, Itálie, Řecko) a do Bulharska. Vína se vyrábějí z nejlepších hroznů odrůd, které se pěstují pouze ve slunné Gruzii.

GEDEVANI je také dovozcem vysoce kvalitního gruzínského brandy firmy „Saradjishvili & Eniseli“ s tradicí výroby od roku 1884. Toto brandy je známé jako jedna z nejlepších značek gruzínského brandy pro svou nezapomenutelnou chuť a nejvyšší kvalitu.

Od června 2006 GEDEVANI rozšířila svůj sortiment o brandy značky „Le Caucase“, které také patří díky své vyjímečné chuti mezi nejlepší gruzínská brandy.

Největší novinkou v roce 2018 je výhradné právo zastupovat V České a Slovenské republice nejúspešnějšího výrobce a exportéra gruzínského vína značky BADAGONI . Badagoni je dnes největším leadrem exportu  gruzínských vín do Europy do Číny a do  Ruska. Víno Badagoni dostalo několik ocenění v mezinárodních soutěžích. 

GEDEVANI je oficiálním dovozcem  živé  minerální vody ,,Borjomi ,,jejíž léčivé účinky byly prokázány již v roce 1841.

V roce 2020 do našeho portfolia jsme zařadili další víná od  vinařství ,,Alazani,, z Gruzie. 

2021 v našem portfoliu se objevila novinka ,, Rasty Chacha ,,


Akce: Otevřít verzi pro tisk


Soubory: